Liga Gier Planszowych

Liga Gier Planszowych to inicjatywa zrzeszająca różne kluby, w których możecie pograć w planszówki =) W ramach LGP zdobywamy punkty za każdą wygraną grę, organizowane są potyczki turniejowe, a także imprezy na zakończenie każdego kwartału. Podczas takiego zakończenia wręczane są dyplomy za osiągnięcia, a także poszczególne kluby nagradzają najlepszych graczy =)

W ramach współpracy kluby organizują wspólne imprezy i turnieje. Działa także Ligowa grupa na FB, oraz rankingi graczy i GEEK graczy =) Dzięki czemu możemy wspólnie rywalizować, a także reprezentować swój klub.

Każdy członek Ligi otrzymuje swój numer ligowy, może także zapisać się do konkretnego klubu, dzięki czemu walczy o klubową nagrodę kwartału. Za każdą wygraną grę, zarówno w swoim klubie, jak i w klubie zrzeszonym, lub na imprezie organizowanej przez klub, gracz otrzymuje punkty, zależne od „ciężaru” gry. Na bazie tego tworzony jest ranking graczy, a także wręczane dyplomy klubowe i ligowe.

W naszym klubie co kwartał wręczamy fajną grę najlepszemu graczowi, robimy także losowania mniejszych gier i gadżetów wśród klubowiczów, oraz organizujemy dodatkowe atrakcje =)

Zapraszamy graczy do zapisywania się i wspólnej zabawy, a kluby do dołączenia do Ligi Gier Planszowych i zaoferowaniu swoim klubowiczom kolejnej atrakcji =)

Więcej info na stronie ligi http://www.liga-gier-planszowych.pl/

Poniżej lista kwartalnych zwycięzców Klubu Kości Puszczykowo i ich nagród:

1 kwartał 2018 – Andrzej – Cry Havoc

2 kwartał 2018 – Kidi – Mombasa

3 kwartał 2018 – Mati – Wsiąść do Pociągu USA