Nasze projekty

„Kości” to kilka projektów które łączy oczywiście pasja do gier planszowych. Przedstawiamy wam nasze główne inicjatywy, które wciąż ewoluują i które wzbogacają się o kolejne pomysły.

Potwornie Dobre Granie – to cykl imprez skierowany do każdego gracza, zarówno starego wyjadacza, jak i osób totalnie nowych, jest to impreza familijna, podczas której organizujemy turnieje z nagrodami, losowania paczek z grami i gadżetami od sponsorów, zapraszamy ciekawych gości i prezentujemy najnowsze tytuły. Przede wszystkim jednak tłumaczymy i pokazujemy wam najlepsze gry i świetnie się wspólnie bawimy =)
Plenerowe Dobre Granie – to przeniesienie naszego PDG w plener. Dzięki naszym namiotom, składanym stołom i krzesłom, jesteśmy w stanie w okresie letnim zapewnić wam tą samą rozrywkę na świeżym powietrzu =) To nie prawda że gry planszowe muszą być uwięzione wśród czterech ścian, uwalniamy gry i udowadniamy wam że w planszówki można grać wszędzie =)
Klub Kości – prowadzimy dla was kluby w Puszczykowie i Luboniu pod Poznaniem. Spotykamy się tam by ogrywać konkretne tytuły, zaznajamiać się z nowościami, a nierzadko też testować prototypowe gry. W ramach klubu zdobywamy punkty w Lidze Gier Planszowych do której należymy i w ten sposób walczymy o dyplomy i fajne nagrody =) Jeśli szukasz ludzi do gry, chcesz pochwalić się swoimi tytułami, bądź spędzić miło czas, to zapraszamy do jednego z naszych klubów.
Kości On Tour – bo nie tylko swoimi imprezami człowiek żyje =D W On Tour jeździmy na różne konwenty, turnieje i imprezy. Odwiedzamy różne kluby i ciekawe miejsca do grania, gdzie często też organizujemy pokazy nowości lub prototypów które promujemy. O naszych wyjazdach, możecie następnie poczytać w reportażach i dowiedzieć się gdzie warto bywać =)