PDR 2020

W ramach Poznańskich Dni Rodziny 2020, które w tym roku odbywają się wyjątkowo online zapraszamy Was do zapoznania się z naszą propozycją spędzenia wspólnego czasu przy grach planszowych! Na filmach na naszym kanale YouTube będziecie mogli zobaczyć jak i w co grać w swoim gronie w dobie pandemii. Naszymi nagraniami chcemy pokazać, że warto swój czas, który teraz mamy, wykorzystać w korzystny i produktywny sposób, a dodatkowo w sposób pozwalający zacieśnić nasze wspólne relacje.

Cały cykl filmów i materiałów o grach planszowych zaczynamy filmem, na którym omawiamy i polecamy sprawdzone i ciekawe gry dla dzieci!  Zapraszamy do obejrzenia!

Przed Wami kolejny filmik – tym razem zapraszamy do zapoznania się z grami rodzinnymi – zestawienie gier sprawdzonych, z łatwymi zasadami oraz w przystępnej cenie.

Przed Wami film, na którym pokazujemy zasady i rozgrywkę trzech gier wydawnictwa Nasza Księgarnia.
Ponadto na końcu filmu konkurs z nagrodami – odpowiedzi prosimy umieszczać po filmem na kanale YouTube.
Regulamin konkursu

Ostatnio prawdziwy bum przeżywają gry typu Print and Play, czyli tytuły, które sami możemy sobie wydrukować, przygotować i pograć . Poniżej mamy dla was kilka ciekawych linków do takich pozycji (niektóre z nich są ograniczone czasowo i mogą być nieaktywne za jakiś czas).

Kolejny film z cyklu Kości PLAY, na których poznacie zasady i zobaczycie rozgrywkę. Tym razem zobaczycie gry wydawnictwa Fox Games!

Na końcu filmu konkurs z nagrodami!
Regulamin konkursu

Film z cyklu Kości Play w ramach akcji Poznańskie Dni Rodziny 2020 – tym razem zapraszam do zapoznania się z filmem dotyczący gier wydawnictwa G3!

Na końcu filmu standardowo konkurs z nagrodami!

Regulamin konkursu

Przed Wami kolejny 4 film z planszówkami w ramach Poznańskich Dni Rodziny! Zapraszamy na zapoznanie się z ciekawymi gierkami wydawnictwa Lucrum Games!

Pod koniec filmu konkurs! Regulamin konkursu

To już ostatni film z cyklu Poznańskie Dni Rodziny – zapraszamy do zapoznania się z grami wydawnictwa Funiverse!

Pod koniec filmu konkurs! Regulamin konkursu