PDR 2021

W ramach Poznańskich Dni Rodziny 2021, które w tym roku odbywają się wyjątkowo online zapraszamy Was do zapoznania się z naszą propozycją spędzenia wspólnego czasu przy grach planszowych! Naszym zadaniem będzie pokazać poznańskim rodzinom (tak jak w roku ubiegłym) jak i w co grać w swoim gronie w dobie pandemii. Tym razem chcemy pokazać jakie pojawiły się na rynku i dopasować je do wieku graczy. Ponadto chcemy też nakręcić materiały, na których pokażemy naszym odbiorcą jakie rozróżniamy typy nowoczesnych gier planszowych oraz jakie mechaniki. Przedewszystkim jednak tak jak w roku ubiegłym naszym i nagraniami chcemy pokazać, że warto swój czas, który teraz mamy, wykorzystać w korzystny i produktywny sposób, a dodatkowo w sposób pozwalający zacieśnić nasze wspólne relacje.

#1 film w ramach Poznańskich Dni Rodziny 2021 – 5 rodzinnych gier, które warto mieć w swojej kolekcji.

#2 film w ramach Poznańskich Dni Rodziny 2021 – wytłumaczenie niekiedy trudnych pojęć planszówkowych!

#3 film w ramach Poznańskich Dni Rodziny 2021 – ciekawe, proste, ładnie wykonane oraz dające dużo satysfakcji z samej rozgrywki – gry logiczne!

#4 film w ramach Poznańskich Dni Rodziny 2021 – polecane przez nas gry dla dzieci!

#5 film w ramach Poznańskich Dni Rodziny 2021 – tym razem przegląd i opinie na temat gier wydawnictwa Tactic Games oddział w Polsce.

#6 i ostatni film w ramach tegorocznej edycji Poznańskich Dni Rodziny 2021 – tym razem gry w podziale na mechaniki m.in. kooperacja, zbieranie setów czy licytacja. Proste, ciekawe i warte zagrania planszówki.